1+1 CANNOLI SICILIANI ZDARMA

Ochutnejte tuhle sicilskou klasiku! Neuvěřitelné spojení čisté ovčí ricotty s cukrem a pistáciemi v křupavé roličce. Pouze u nás dle originální receptury vyrobeno sicilským cukrářem Giuseppem.

Kdo nezná, musí ochutnat a kdo zná, vyrazí určitě hned, jak dočte :)

Nabídky 1 + 1 zdarma můžete využít v pobočce Rybalkova a Výtoň od 1. února 2021.DÁREK DĚTEM ZA VYSVĚDČENÍ - VELKÁ ZMRZLINA ZA CENU MALÉ

Konec školního roku si zaslouží pořádnou oslavu!

Přemýšlíte, jak odměnit děti za vysvědčení?

Přijďte 30.6. 2021 do jedné z našich poboček a udělejte dětem radost poctivou italskou zmrzlinou z těch nejlepších surovin.

V Puro gelato čeká na školáky s vysvědčením (stačí na fotce) velká zmrzlina za cenu malé!100% PURO

"Zakládáme si na tom, aby naše produkty byly 100% naše. Od výběru surovin, přes zpracování až po prodej Vám, našemu zákazníkovi. Nepoužíváme předmíchané směsi a polotovary. Gelato si od základu mícháme sami, určujeme jeho strukturu a chuť a proto je naše gelato 100% PURO. Bez barviv, ztužovačů a chemických zahušťovadel. Je takové, jak ho mohly ochutnat naše pra pra babičky, kdyby žily v itálii :)

Do Gelata mícháme čerstvé farmářské mléko, čerstvou smetanu s nejvyšším podílem tuku, cukr, někdy vejce a pouze přírodní chuťové ingredience, jako například, vanilku z Madagaskaru, kakao, nebo belgickou čokoládu. Hodně využíváme ořechy a 100% ořechové pasty, ovoce, když to jde, čerstvé. To je samozřejmě spojené se spoustou práce. Je to ale práce, kterou milujeme. Milujeme ten krásný produkt, který nám vzniká pod rukama poctivou prací. 
SLEVA 30%

Tradiční zimní sleva 30% na 1l a 1,5l balení gelata byla prodloužena do konce února.

Navštívíte-li naši pobočku Výtoň nebo Rybalkova, můžete si koupit 1l balení pouze za 245,- Kč a vychutnat si jej v teple a pohodlí domova. V nabídce jsou Vaše nejoblíbenější klasické příchutě i neobvyklé exotické možnosti.

Hlavní ale je, že naše gelato je vždy čerstvé a z poctivých surovin!

Těšíme se na Vaši návštěvu!ZMRZLINA ZDARMA VE VŠECH POBOČKÁCH PURO GELATO

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi v Praze na Den dětí?

Zapište si termín 1.6 2021 a oslavte Mezinárodní den dětí v Puro gelato!

Děti, které nakreslí obrázek a přinesou jej do jedné z našich poboček, dostanou malou zmrzlinu zdarma.

Těšíme se na Vás!