Puro MilkshakeJARNÍ CHUTĚ MILKSHAKŮ

Letos na jaře uvádíme nové lahodné příchutě mléčných koktejlů! Milkshaky připravené z nejpoctivějších typických ingrediencí Vás naplní štěstím a radostí po celý zbytek dne! Představujeme pět nových příchutí - jahoda, slaný karamel, čokoláda, ořechy-slaný karamel a borůvka.

Lahodná pochoutka vyrobená z našeho gelata, čerstvého farmářského mléka, domácí šlehačky, zdobená vysoce kvalitními pistáciemi a lískovými ořechy si vás získá chutí, složením a originalitou.

Na rozdíl od mléčných koktejlů z rychlého občerstvení jsou naše koktejly husté, krémové a bez umělých aromat nebo barviv. Pokud jde o konzistenci, poměr zmrzliny a kvalitu ingrediencí, jsme moc rádi, že Vám můžeme nabídnout jedny z nejlepších milkshaků v Praze!

Asi není nutné dodávat, že naše "signiture" koktejly jsou 100% PURO...  

Puro Familato 2FAMILATO JE KOŠER!

Začala jsem jednoduchým snem vyrábět pravé řemeslné italské gelato z nejlepších surovin z celého světa.

Odměnou za naši poctivou práci je, že můžeme rozšířit naše působení o nový segment trhu a oslovit širší publikum. Kosher produkty jsou mimořádně oblíbené, proto jsme pyšní, že Familato nese označení Kosher Parve a Chalavi!

Kosher parve sorbety jsou rostlinného původu, bez lepku a laktózy, zatímco jemné krémové gelato má kosher certifikaci chalavi. Naše gelato je připravené z přírodních surovin a je vždy čerstvé. Abychom co nejvíce vyšli vstříc vašim požadavkům a potřebám, najdete u nás příchutě bez lepku, bez laktózy nebo bez cukru.

Na rohlik.cz a kosik.cz můžete zakoupit balené Familato s certifikátem Kosher Chalavi (vanilka Madagaskar, Belgická Čokoláda 70%, Mák, Pistácie 100%) nebo veganské příchutě Kosher Parve (mango a jahoda).

Kvalita je naše posedlost…  


Puro 1 1gratis1+1 CANNOLI SICILIANI ZDARMA

Ochutnejte tuhle sicilskou klasiku! Neuvěřitelné spojení čisté ovčí ricotty s cukrem a pistáciemi v křupavé roličce. Pouze u nás dle originální receptury vyrobeno sicilským cukrářem Giuseppem.

Kdo nezná, musí ochutnat a kdo zná, vyrazí určitě hned, jak dočte :)

Nabídky 1 + 1 zdarma můžete využít v pobočce Rybalkova a Výtoň od 1. února 2021.Puro San ValentineVALENTÝNSKÉ MAKRONKY OD GIUSEPPA

Sháníte dárek na Valentýna na poslední chvíli? Giuseppe pro vás připravil vynikající francouzské makronky z extra jemné mandlové mouky a v mnoha krásných barvách.

Dárkové balení 6 kusů lahodných makronek za 159,- Kč koupíte v Rybalkově a na Výtoni od 11.2. do 14.2. 2021. U nás nakoupíte dárky z lásky pro muže, ženy i děti - cannoli siciliani, dezerty nebo čerstvé italské gelato.

Těšíme se na vaši návštěvu a šťastného Valentýna!  Puro BigxsmallDÁREK DĚTEM ZA VYSVĚDČENÍ - VELKÁ ZMRZLINA ZA CENU MALÉ

Konec školního roku si zaslouží pořádnou oslavu!

Přemýšlíte, jak odměnit děti za vysvědčení?

Přijďte 30.6. 2021 do jedné z našich poboček a udělejte dětem radost poctivou italskou zmrzlinou z těch nejlepších surovin.

V Puro gelato čeká na školáky s vysvědčením (stačí na fotce) velká zmrzlina za cenu malé!Not Store

Daily

Fresh

Medaila

OUR SHOPS

PARTNER SELLERS

RESELLERS