puro gelato

NĚCO MÁLO O NÁS

PURO znamená v italštině ČISTÝ a tímto slovem se řídíme! Vytváříme čistě přírodní produkt, který vychází z původního řemeslného způsobu výroby. Využíváme rozmanité chutě, které nám příroda nabízí, bez použití chemických přísad. Důležitá je pro nás kvalita! Pečlivě vybíráme nejlepší ingredience, ručně je mícháme a dohlížíme na proces výroby od začátku až do konce. Mnoho času a lásky věnujeme vývoji receptů, aby naše gelato bylo dokonalé. Pravé gelato musí být krémové, ne příliš studené, s intenzivní nezapomenutelnou chutí. Chutí, na kterou se těžce zapomíná.

GELATO vyrábíme denně čerstvé. Naše gelaterie je otevřená stejně jako my. Rádi vám vysvětlíme proces a jedinečnost naší výroby. Zažijete s námi krásný pocit, kdy z mléka, cukru a ještě několika čistě přírodních ingrediencí vzniká pravé italské gelato. Naše gelato si můžete vychutnat při procházce podél Vltavy, příjemně si u nás posedět nebo si ho odnést domů.

NÁŠ PŘÍBĚH

PURO vzniklo z lásky k jídlu a přírodě. Z pocitu a jedinečné příležitosti dělat přesně to, co mě baví: kreativita, zvědavost objevovat a kombinovat nové chutě. Manuálně vyrábět produkt, který je zároveň jednoduchý, ale i komplikovaný, studený i teplý, neuvěřitelně různorodý, dokáže potěšit, zvednout náladu, dodat pozitivní energii, zchladit v parném dni, ale i zahřát během dne studeného. To je PURO GELATO.

Studovala jsem vysokou školu v Německu a poté v Itálii na nejprestižnější škole výrobu řemeslného gelata. Poznávala jsem důkladně poctivé procesy vzniku, porovnávala produkty, pracovala s nejlepšími profesionály. Věnuji se aktivně gastronomii a úspěšně v ní několik let podnikám i v zahraničí. Po mnoha letech studia, kariéry a práce v gastronomii nastal čas věnovat se mé vášni. Gelato miluji a je mojí snahou přiblížit tento pocit vám všem!

Chci se podělit o tajemství poctivé práce, kreativity, nekompromisního výběru surovin, dodavatelů a lásky k tomu, co dělám. Přijďte se podívat. Přijďte ochutnat.

puro gelato
puro gelato
puro gelato
puro gelato
puro gelato
puro gelato

Not
stored
for months

Made daily
in small batches

NEJSEM ZMRZLINA, JSEM GELATO