O nás

PURO znamená v italštině ČISTÝ a tímto slovem se řídíme! Vytváříme čistě přírodní produkt, který vychází z původního řemeslného způsobu výroby. Využíváme rozmanitých chutí, které nám příroda nabízí, bez použití chemických přísad.

Důležitá je pro nás Kvalita! Pečlivě vybíráme nejlepší ingredience, ručně je mícháme, dohlížíme na proces výroby od začátku až do konce.

Vývoji receptů věnujeme mnoho času a lásky, aby byly dokonalé. To znamená gelato musí být krémové, ne příliš studené, s intenzivní, nezapomenutelnou chutí. Chutí na kterou se těžce zapomíná.

GELATO vyrábíme denně čerstvé. Naše gelaterie je otevřená stejně jako my. Rádi Vám vysvětlíme proces a jedinečnost naší výroby. Zažijete s námi krásný pocit, kdy z mléka, cukru a ještě několika čistě přírodních ingrediencí vzniká pravé italské gelato.

Naše gelato si můžete vychutnat při procházce podél Vltavy, příjemně si u nás posedět nebo si ho odnést domů.

Můj příběh

PURO vzniklo z lásky k jídlu a přírodě. Z pocitu a jedinečné příležitosti dělat přesně to, co mě baví. Kreativita, zvědavost objevovat a kombinovat nové chutě. Manuálně vyrábět produkt, který je zároveň jednoduchý , ale i komplikovaný, studený i teplý, neuvěřitelně různorodý, dokáže potěšit, zvednout náladu, dodat pozitivní energii, zchladit v parném dni, ale i zahřát v studený. To je PURO GELATO.

Studovala jsem vysokou školu v Německu a poté v Itálii, na nejprestižnější škole „Výrobu řemeslného gelata“, poznávala důkladně poctivé procesy vzniku, porovnávala produkty, pracovala s nejlepšími profesionály. Věnuji se aktivně gastronomii a úspěšně v ní několik let podnikám v zahraničí. Po mnoha letech studia, kariéry a práce v gastronomii nastal čas věnovat se mé vášni. Gelato miluji, a je mojí snahou přiblížit tento pocit Vám všem!

Chci se podělit o tajemství poctivé práce, kreativity, nekompromisního výběru surovin, dodavatelů a lásky k tomu, co dělám. Přijďte se podívat. Přijďte ochutnat.

Puro Gelato

GELATO dle vlastních receptů
GELATO poháry
Mléčné koktejly
Sorbety
Italskou 100% Rainforest kávu a horkou čokoládu
Čerstvé dorty a zákusky
Čistě přírodní ovocné šťávy
Příjemné posezení u Vltavy